Inwestycja w detailing samochodowy

Jeździłam swoim autem już od prawie dziesięciu lat. Samochód nadal był w pełni sprawny, miał mały przebieg. Jestem pewna, że będzie mi służył jeszcze przez wiele lat. Dlatego też postanowiłam nieco bardziej o niego zadbać, tak by komfort jazdy był maksymalnie wysoki. Sama od czasu do czasu trzepałam dywaniki, odkurzyłam siedzenia czy umyłam go na myjce, ale nic poza tym. Mimo wszystko wydawało mi się, ze auto jest zadbane.

Profesjonalny detailing w Gdańsku

kompleksowy car detailing w gdańskuW porównaniu do aut niektórych kolegów z pracy to faktycznie, u mnie było tak czysto że dałoby się jeść z podłogi. Jednak w porównaniu do wypucowanych aut jakie widziałam na stronach internetowych to mój pojazd prezentował się dosyć biednie. Pomyślałam, że raz się żyje i zainwestowałam w kompleksowy car detailing w Gdańsku. Wybrałam opcję full service, tak by wszystko było zrobione zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Stwierdziłam, że skoro bardzo nie bałaganię i po błocie nie jeżdżę to efekt długo się utrzyma, a jeśli nie spełni to moich oczekiwań to najwyżej drugi raz się na to nie zdecyduję. Umówiłam się na wizytę w salonie detailingowym w centrum Gdańska. Musiałam go tam zostawić na całe dwa dni bo tyle trwają wszystkie prace. Na szczęście dostałam auto zastępcze, więc miałam czym dojeżdżać do pracy. Z zewnątrz auto miało być umyte, wypolerowane, a lakier zabezpieczony woskiem. Do wyboru były też powłoki kwarcowe i ceramiczne, ale musiałabym za nie dopłacić. Czyszczone były również felgi a nawet opony. Dowiedziałam się, że są spraye z efektem krwawiącej felgi i czernidła do opon. W środku tapicerka, podłoga i podsufitka miału być wyprane, a całość ozonowania. Ozonowanie usuwa roztocza i alergeny, a także sprawia,że samochód ładniej pachnie. Czyszczony był kokpit i elementy plastikowe w aucie, a także elementy wentylacji, bo na tym mi zależało. Wymieniałam niedawno filtr powietrza i napełniałam klimatyzację, zatem tak by całość była idealnie nowa i czyściutka. Liczyłam na to, że samochód będzie o wiele ładniejszy niż po moim sprzątaniu, jak również po wizycie na myjki samoobsługowej i odkurzeniu tapicerki.

Efekty były lepsze niż zakładałam. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego detailingu samochodowego. Mój samochód wygląda nawet lepiej niż na wystawie w salonie. Karoseria lśni czystością i można się w niej przeglądać jak w lustrze. W środku unosi się piękny zapach, na tapicerce nie ma ani jednej plamki. Teraz każdy mi zazdrości mojego samochodu i znajomi sami chętnie by umówili się a detailing.