Navir to producent zabawek, rozwijających naturalną ciekawość dziecka. Ma celu zarówno bawić, jak i edukować. Najlepiej poznaje się świat, badając go samemu, a firma Navir daje taką możliwość małym odkrywcom. Pozwala poznawać otaczający świat w możliwie najbezpieczniejszy, a jednocześnie najciekawszy sposób. Tym bardziej że najbliższe środowisko dostarcza całego szeregu ciekawych i niezapomnianych wrażeń.

Jak bawią zabawki Navir?

zestawy do obserwacji navirMałe dziecko, które dość wcześnie rozbudzi w sobie zainteresowania i jednocześnie dostanie do ręki przyrządy umożliwiające mu rozwijanie swoich potrzeb, będzie w prawidłowy sposób stymulowało swój rozwój intelektualny. Oprócz tego jest to możliwość na poprawienie koncentracji uwagi, szczególnie u dzieci z pewnymi dysfunkcjami w obrębie małej i dużej motoryki. Zestawy do obserwacji Navir to niezbędnik młodego przyrodnika. Zawiera przenośny mikroskop z lupą powiększającą x20 i x40. Mikroskop zaopatrzony jest w regulację ostrości oraz ma wbudowane oświetlenie, na baterie. Do użytku w terenie można stosować lupę powiększającą x3 i x7, którą można oprzeć na plastikowej podpórce. W skład zestawu wchodzi również dwukomorowy przeźroczysty pojemnik, wyposażony w lupę powiększającą x2 i x4 ze wbudowanym lusterkiem i pochylnią, aby lepiej poznać anatomię i życie fauny. Zestaw wyposażony jest również w instrukcję obsługi, ułatwiającą wykorzystanie poszczególnych elementów. Dostępne są również zestawy dla małych astronomów. Dzięki, którym możliwa jest obserwacja zjawisk występujących na nieboskłonie. Teleskop powiększający x15 pozwoli obserwować księżyc i patrzeć w gwiazdy, ale również obserwować obiekty położone w niedalekim sąsiedztwie domu. Dołączony peryskop ułatwi podglądanie świata z ukrycia, co będzie dodatkowym elementem zabawy, dostarczającym nowych emocji. Dla wytrwałych wędrowców i odkrywców firm Navir proponuje zestaw młodego podróżnika. Jest to trwały pas, który jest doskonale przygotowany do potrzeb zdobywcy. Wyposażony jest w kieszeń na skarby znalezione podczas wyprawy. W zestawie znajduje się wielofunkcyjny przyrząd optyczny, który ma wiele zastosowań. Może być lornetką, lupą lusterkiem sygnalizacyjnym lub kompasem.

Pozwala to dziecku zrozumieć złożoność zastosowań wielu przedmiotów. Dodatkowo znajdują się w nim pojemnik na okazy i notatnik, w którym może zapisywać zaobserwowane sytuacje. Wszystkie te zestawy sprawią, że odkrywanie świata zwierząt i roślin będzie dla malucha nie lada przeżyciem. Zabawki wykonane są z trwałego plastiku, który świetnie nadaje się do mycia i odświeżania.

Kategorie: Rodzina