Przenośne garaże dostępne na rynku?

Coraz większa popularnością cieszą się małe garaże wykonane z blachy falistej. Są one bardzo łatwe w montażu, a ich koszt jest naprawdę niewielki. Dodatkowo ich atutem stał się fakt szybkiego i łatwego przetransportowania w inny odległy punkt. Poprzez zastosowanie tych materiałów, jego złożona forma na spokojnie zmieści się w każdym busie.

Jakie zalety ma garaż z blachy?

mały garaż metalowy - producentBlacha wybrana do produkcji garaży i magazynów, jest wykonana z specjalnego stopu metali. To połączenie świetnie radzi sobie z działaniami atmosferycznym, przez co na jej powierzchni nie będą pojawiały się ślady korozji czy też odbarwienia po długotrwałym przebywaniu na słońcu. Mały garaż metalowy – producent zapewnia nas że wszystkie powstałe zabrudzenia można bez problemu zmyć wodą pod ciśnieniem. Specjalnie ukształtowania blacha sprawi że elementy ścian będą bardziej stabilne i wytrzymałe. Wszystkie elementy połączone są ze sobą kątownikami i płaskownikami, przez co wibracje i powiewy wiatru nie wywołują nadmiernego hałasu i drgań. Dodatkową opcją, którą dają producenci jest wybranie dowolnego wymiaru oraz kształtu pomieszczenia. Wystarczy tylko przesłać odpowiednie projekty, a oni przedstawią cały kosztorys. W wersjach podstawowych, garaże są po prostu stawiane na ziemi. Natomiast w innych dostępnych wersjach istnieje możliwość wykonania podmurówki czy też całej wylewki wewnątrz obiektu. Sprawi to zdecydowanie lepsze parametry utrzymywania ciepła i niskiej wilgotności. Minusem takich garaży, z pewnością są warunki atmosferyczne. Samemu obiektowi nic nie grozi, ale rozgrzana blacha sprawi że w ciągu alta szybko się nagrzeje, a natomiast zimą ciężko jest ogrzać taką przestrzeń. Na szczęście producenci również wychodzą z rozwiązaniem tego problemu i oferują kupno specjalnej pianki natryskowej, która po dostaniu się w szczeliny szybko je zalepi. Ma stronach internetowych można znaleźć bardzo duży asortyment różnego rodzaju konfiguracji, tego typu konstrukcji. Między innymi specjalne pokrycie blachy szalunkiem imitującym drewno. Z pewnością pomoże to na intensywne działanie światła słonecznego oraz nada przyjemny dla oka wygląd. 

Innymi bardzo ciekawymi parametrami, które można dostosować pod swój własny projekt magazynu lub garażu, jest dobór drzwi. Mogą być to zwykłe drzwi garażowe otwierane na zewnątrz w dwa kierunki, ale producent oferuje jeszcze podnoszone do góry. Również znajdzie się opcja drzwi halowych rolowanych w górnej części. Wystarczy jedynie wcisnąć  guzik a mechanizm elektryczny sam podniesie drzwi.