Od ponad dwudziestu lat prowadzę firmę zajmującą się ocieplaniem domów oraz zmianami elewacji zewnętrznej budynków. Moi klienci są zawsze zadowoleni z wykonanych przeze mnie i moją ekipę usług i chętnie nas polecają swoim znajomym. Nie potrzebujemy dzięki temu dodatkowej reklamy i nawet nie ogłaszamy się w Internecie. Zawsze mamy duże zleceń i wszystkie wykonujemy z najwyższą starannością, dbając o każdy szczegół. Mój zespół jest bardzo zgrany i zawsze wie, że może na mnie liczyć. Wszyscy chętnie się integrujemy i bierzemy udział w wielu szkoleniach.

Kurs dotyczący rusztowań

rusztowania na sprzedażDwa tygodnie temu zaproponowałam mojej ekipie wzięcie udziału w bardzo ciekawym w mojej opinii kursie. Wszyscy moi pracownicy bardzo ochoczo podeszli do tego pomysłu i z chęcią pojawili się w Bydgoskim Centrum Kształcenia Budowlańców. Podczas szkolenia zorganizowanego przeze prywatną firmę z Poznania dowiedzieliśmy się nie tylko, jakie rodzaje rusztowań możemy zakupić, ale także jak bezpiecznie ich używać, przechowywać je i demontować. W mojej firmie najczęściej chodzimy po bardzo popularnych, aluminiowych konstrukcjach rurkowych. Szczerze mówiąc, nawet nie brałam wcześniej pod uwagę zakupu innego sprzętu, ponieważ ten wydawał mi się odpowiedni. Zaproponowano nam jednak bardzo ciekawe i solidne rusztowania na sprzedaż. Oferta wydawała się bardzo atrakcyjna cenowo, więc wstępnie się nią zainteresowałam. Okazało się, że proponują nam rusztowania jezdne bardzo wysokiej jakości, które są wyposażone w nowoczesny system stawiania i demontowania. Zanim zakupiłam sprzęt, postanowiłam się z nim bliżej zapoznać. W tym celu odwiedziłam jeden z bydgoskich placów budowy, na którym od lat wykorzystuje się proponowany mi model rusztowania. Wnikliwie przyjrzałam się konstrukcji i stwierdziłam, że rzeczywiście wdaje się ona bardzo wytrzymała. Największą jednak jej zaletą był fakt, że dzięki pozwala ona zaoszczędzić sporo czasu i energii, a to jak wiadomo, zawsze w mojej branży przekłada się na pieniądze. Postawienie i rozłożenie nowego rusztowania jest bowiem prostym procesem i trwa zaledwie chwilę.

Każdej osobie, która prowadzi firmę budowlaną, szczerze polecam aktualizować swoją wiedzę dotyczącą używanych sprzętów. Okazuje się, że dotyczy to nawet tak prozaicznej z pozoru sprawy, jak rusztowanie. Konstrukcje rurkowe służące do poruszania się na dużych wysokościach są obecnie bardzo zróżnicowane pod wieloma względami. Liczy się nie tylko ich wysokość, ale także materiał, z jakiego zostały zrobione oraz sposób ich montowania i demontowania.