Małe dzieci nie mają świadomości zagrożeń, dlatego też czasem robią rzeczy niewyobrażalne dla rodziców. Trzeba maluchom dawać jedynie bezpieczne zabawki, które umożliwią im wszechstronny rozwój i edukację. Rolą rodziców jest wybieranie dla dzieci idealnych zabawek, które będą dopasowane do ich wieku i możliwości. Trzyletnie dzieci są już na tyle świadome i rozwinięte, że mogą powoli zacząć samodzielnie kierować pojazdami.

Elektryczny samochód na prezent dla dziecka

szybkie auta na akumulator 2 osoboweProducenci zabawek co chwile wypuszczają na rynek nowe modele produktów, które są jeszcze lepsze niż poprzednie. Dla dzieci sklep z zabawkami jest rajem, bo znajdą tam wszystko czego tylko zapragną. Z pewnością  w pierwszej kolejności wybiorą zabawki, które widziały w telewizji lub innych dzieci, ale na pewno też zwrócą uwagę na szybkie auta na akumulator 2 osobowe. Są to zabawki, które podobają się wszystkim dzieciom. Nie dość, że pojazdy wyglądają jak prawdziwe, to jeszcze można nimi samodzielnie kierować i wydają oryginalne dźwięki. Dla kilkulatka, przejażdżka takim samochodem jest wielką frajdą i na pewno na jednym razie się nie skończy. Tego typu auta są bezpieczne, ponieważ posiadają wszystkie, niezbędne certyfikaty jakości. Mają dopasowane pasy bezpieczeństwa przy każdym fotelu, a ich karoseria jest wykonana ze specjalnego, wytrzymałego tworzywa. Wszystkie brzegi, rogi i wystające elementy są zaokrąglone, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy w trakcie użytkowania. Samochód jest zasilany wydajnym akumulatorem, który po pełnym naładowaniu pozwala na przejechanie nawet kilku kilometrów bez zatrzymywania. Dzięki funkcji „wolny start”, auto nie szarpie podczas ruszania z miejsca. Jego obsługa jest bardzo prosta, gdyż wymaga jedynie opanowania kierownicy i kilku przycisków na niej oraz pedału gazu. Samochodem na akumulator można jechać do przodu, tyłu i skręcać, więc wszystkie podstawowe funkcje są zachowane. Odpalanie auta następuje przez naciśnięcie guzika, natomiast hamulec uruchamia się automatycznie po zdjęciu stopy z pedału gazu.

W sprzedaży znajdziemy modele samochodów przeznaczone dla jednego dziecka lub dla dwójki pociech. Oba mają takie same funkcje, wyglądają identycznie, tylko różnią się ilością foteli. Oczywiście w aucie dla dwójki dzieci będzie nieco mniej miejsca, ale nadal jest ono wygodne i maluchy mogą mieć wyprostowane nóżki. Dla urozmaicenia przejażdżki, producenci zamontowali w kierownicy wejście USB i MP3, dzięki którym maluchy mogą słuchać ulubionej muzyki podczas użytkowania pojazdu.

Kategorie: Rodzina