Od wielu lat – będzie to jakieś dwadzieścia siedem, pracuję w bardzo dużej korporacji, zajmującej się głównie usługami telekomunikacyjnymi. Swoją pracę uwielbiam i bardzo sobie cenię. Przez lata udało mi się osiągnąć wiele sukcesów i awansów. Obecnie piastuję stanowisko dyrektora w dziale HR, co jest dla mnie wielką dumą. Jest to także bardzo odpowiedzialna praca, wszak odpowiadam za naszych wszystkich pracowników. Staram się także godzić wszystkie nasze interesy w jak najlepszy sposób, tak aby prawa w naszej firmie była dla wszystkich, jak największa przyjemnością. Ostatnio stanęłam przed tematem samochodowym.

Jak wynajmowaliśmy samochody w wypożyczalni pojazdów mechanicznych

wypożyczalnia samochodów w bielsku bialeTemat samochodowy to oczywiście bardzo rozległa kategoria i mamy w firmę osoby zajmujące się flotą naszych samochodów, jednakże nasz prezes poszedł o jedne stopień wyżej we wszelakich udogodnieniach dla pracowników i postanowił zwrócić uwagę na to czym nasi ludzi chcą jeździć. Czyli musiałam zrobić research w firmie na temat samochodów. Należało rozpocząć od zagadnienia – wypożyczalnia samochodów w bielsku biale. Nasza korporacja mieście się w mieście Bielsko Białą i tutaj właśnie korzystaliśmy z usług lokalnej wypożyczalni samochodowej, które w swojej ofercie ma również leasing samochodów firmowych. Oferta była bardzo konkurencyjna i generalnie cały zarząd sobie ją chwalił. Poza naszym leasing samochodów firmowych korzystaliśmy również z innych usług proponowanych nam przez wypożyczalnię samochodową. Było to między innymi – wypożyczanie samochodów dla naszych kontrahentów oraz pracowników z innych fili, ulokowanych po całej Polsce i Europie, którzy przyjeżdżali dość często w interesach do naszej siedziby. Tutaj wypożyczalnia oferowałam nam kilka segmentów cenowych samochodów do wypożyczenia. Zazwyczaj korzystaliśmy z luksusowych limuzyn. Co ważne, samochody były dla nas oferowane z bardzo dużym rabatem ze względu na to, iż jesteśmy stałym klientem. Kolejną rzeczą jest wynajem autobusów oraz busów, które służyły naszym pracownikom, jako transport na imprezy integracyjne lub spotkania firmowe w innych lokalizacjach. Dodatkowo możliwy był wynajem kierowcy razem z busem, co bardzo ułatwiało sprawę.

Generalnie będziemy kontynuować naszą współpracę z wypożyczalnią samochodów Bielsko Biała. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Jednakże, zrobimy research w celu ustalenia oczekiwań naszych najlepszych pracowników, co do pojazdów mechanicznych, służbowych, którymi chcieliby jeździć na co dzień.