W społeczeństwie utarła się zasada, że małe dziewczynki bawią się lalkami, a chłopcy samochodzikami. Niestety, zasada ta, często jest łamana, ponieważ dzieci wymieniają się zabawkami. Najważniejsze aby dostarczać jak największą ilość zabawek interaktywnych. Dzięki temu, dzieci szybciej się rozwijają i uczą. Na rynku jest bardzo dużo zabawek, które uczą liczebników, alfabetu czy innych ciekawostek z podstawowej wiedzy.

Luksusowy samochód elektryczny dla dzieci to innowacja

luksusowe auto elektryczne dla dzieckaNie tylko misie plusze mogą być cenną zabawką edukacyjną. Samochody dziecięce to idealny prezent na szczególną okazję. Nie jest to upominek tani, ale mimo wszystko warty ceny. Dzieci mogą się uczyć prowadzić swój pierwszy samochód. Dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, a nie przed telefonem czy laptopem. Spacerować dzięki takiej zabawce, można przez kilka godzin ponieważ auto posiada pilota dla rodzica aby sprawował kontrolę nad swoją pociechą. Wyposażenie takiej zabawki jest świetne. Oryginalne i luksusowe auto elektryczne dla dziecka posiada skórzane siedzenia wraz z pasami bezpieczeństwa. wbudowane radio z odtwarzaczem pm3 oraz kluczyk, który służy do uruchomienia silnika. Czas pracy auta szacuje się na około 3 godziny zabawy. Dzieci mogą bawić się kolorowymi światłami z przodu i z tyłu elektrycznego pojazdu. Samochód może rozwinąć prędkość do 6 k/h. Dzieci mogą bawić na swoim podwórku bezpiecznie. Samochód jest odporny na uderzenia. Opony są gumowe i posiadają amortyzatory, dzięki czemu auto na nierównościach zda egzamin. Niestety samochód jest przeznaczony dla jednego dziecka. Warto o tym pamiętać, mając dwójkę małych brzdąców. Luksusowy samochód posiada wiele modeli do wyboru, które są w różnych odcieniach kolorystycznych. Dziecko, które już pewnie prowadzi samochód nauczy się również zmiany biegów. Skrzynia jest trzybiegowa (dwie opcje do przodu i jedna do tyłu). Samochodzik bardzo szybko się ładuje, już po około dwóch godzinach, można przez określony czas wznowić zabawą. Wyświetlacz, który jest zamontowany w środku, podpowiada jak dużo czasu pozostało do ładowania baterii.

Zakup tak interaktywnej zabawki zapadnie w pamięć nie tylko dziecku, ale także dorosłym. Jeżeli pociecha jest jeszcze mała, luksusowym autem można wozić dziecko. Pilot, który jest dodawany do zakupu, to świetny pomysł dla opiekunów malucha. Auto można zakupić w wielu sklepach zabawkowych, marketach i salonach rowerowych. Obecnie nawet niektóre koncerny samochodowe oferują przy zakupie pełnoprawnego auta, mini samochód dla dziecka.

 

Kategorie: Rodzina