Jakiś czas temu otworzyłam własny lokal gastronomiczny. Wiele osób przestrzegało mnie przed tym, żeby toalety dla gości nie znajdowały się zbyt blisko sali restauracyjnej, ponieważ wtedy brzydkie zapachy mogą unosić się po sali, na której goście spożywają swoje posiłki i nie będzie to dla nich zbyt komfortowe. Jednakże, ze względu na to, że stać mnie było na wynajęcie tylko niewielkiego, niezbyt przestronnego lokalu, nie miałam innej możliwości. Szybko przekonałam się, że faktycznie przestrogi znajomych, to nie było puste gadanie.

Potrzebowałam zapachowych wkładów do muszli pisuaru

sprawdzony wkład zapachowy do pisuaruNa szczęście dosyć szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Bardzo dobra koleżanka z pracy poleciła mi sprawdzony wkład zapachowy do pisuaru. Taka wkładka zwalczała źródło problemu od razu, dlatego brzydki zapach moczu nie unosił się nie tylko w sali restauracyjnej, ale także w samej łazience. Odkąd zaczęłam stosować to rozwiązanie, wiele osób zwróciło mi uwagę na to, że w łazience aż pachnie czystością. Wszystko dzięki temu, że zdecydowałam się stosować delikatne wkładki zapachowe, które dodatkowo działały niczym odświeżacz powietrza. Ich zaletą było również to, że był to produkt w pełni higieniczny i ekologiczny. W składzie zakupionych przeze mnie wkładów zapachowych nie znajdowały się żadne sztuczne substancje chemiczne i były one stuprocentowo bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Najważniejsze było dla mnie to, że były one w całości rozpuszczalne w wodzie i po założeniu nie trzeba ich było w żaden sposób sprzątać z muszli. Po prostu przy każdym spuszczeniu wody część wkładki się rozpuszczała i uwalniała substancje zapachowe oraz czyszczące. Odkąd zaczęłam stosować te wkładki nie miałam również problemu z kamieniem odkładającym się w trudno dostępnych częściach muszli, szczególnie na jej obrzeżach. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również to, że wkładki są bardzo tanie i wydajne. Nawet przy dużej eksploatacji jedna sztuka wystarcza na kilka tygodni stosowania.

To o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjne kostki zapachowe. Najważniejsze jest dla mnie to, że ich montaż jest niezwykle prosty i łatwy. Wystarczyło odkleić zaślepkę z wkładu i przykleić go jak najbliżej opływu. Wkład był żelowy, dlatego świetnie pasował do każdego pisuaru bez względu na jego kształt. Po rozpuszczeniu się wkładu wystarczyło przykleić na jego miejsce nowy. Żel, który utrzymywał wkład w jednym miejscu był na tyle mocny, że wkładka nie odpadała pod wpływem użytkowania i spuszczania wody.